Piknik z Kulturą i Sportem 2017

28 maja na boisku w Bogusławicach odbył się „Piknik z Kulturą i Sportem”.

Piknik był zorganizowany przez sołectwo Bogusławice i fundację „Aktywne Bogusławice”, a współorganizatorem był Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica.

Dla gości przygotowano rozgrzewkę plenerową, poprowadzoną przez Bartłomieja Piaseckiego z Akademii Tańca Piasecki, warsztaty i pokazy tricków piłkarskich, które poprowadził Mistrz Świata, Europy i Polski we freestyle football – Paweł Skóra, spektakl pantomimiczny „Wesoły Autobus”, zaprezentowany przez grupę teatralną „Ligotki” z Ligoty Polskiej, pokaz karate w wykonaniu uczniów Instytutu Sztuk Walki BUSHIDAN, pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej z Gminy Oleśnica, namiot animacyjny GBP, zabawa i animacje dla dzieci kabaretu „Bzik Show” i dyskoteka, poprowadzona przez Marię Byzię i Piotra Balickiego (Bzik Show)

Ponadto wśród atrakcji znalazły się również: stosika z zabawkami, dmuchańce, trampoliny, stoisko z jedzeniem, rozgrywki piłkarskie.

Dla dzieci przygotowano teren, na którym mogły rywalizować ze sobą w m.in. w rzucie do kosza i strzelania z łuku.

Aby promować zdrową żywność na gości czekał świeżo wyciskany sok z jabłek. Za użyczenie sprzętu serdecznie dziękujemy firmie „Energia zdrowia” z Oleśnicy.

Imprezę poprowadzili: Piotr Michałowski Kierownik Domu Kultury GOK Oleśnica i Piotr Balicki z Bzik Show.

Galerię zdjęć moŻecie zobaczyc TUTAJ