Mistrzostwa Gminy Oleśnica w piłce nożnej młodzików i juniorów młodszych.

W sobotę na gminnym „Orliku” w Oleśnicy pomimo niesprzyjającej aury przeprowadzono finałowe turnieje o „Puchar Wójta” gminy Oleśnica w piłce nożnej młodzików i juniorów młodszych. W sezonie 2016/2017 zorganizowano 11 turniejów, w których łącznie uczestniczyło 14 drużyn.

W rywalizacji młodzików w końcowym rozrachunku najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Boguszyc, miejsce drugie zajęła drużyna z Krzeczyna, a miejsce trzecie przypadło dla zawodników Wyszogrodu. Królem strzelców został Wojtek Dworniczak z Boguszyc.

Finałową rywalizację wśród juniorów młodszych wygrała również drużyna z Boguszyc minimalnie wyprzedzając chłopców z Smardzowa, a miejsce trzecie zdobyła drużyna z Poniatowic. Królem strzelców został zawodnik Boguszyc Michał Motyl.
Opiekunem zwycięskich drużyn młodzików i juniorów jest p Jan Machowski.

Dla wszystkich drużyn i zawodników przygotowane puchary, statuetki oraz nagrody wręczał przewodniczący komisji Kultury, Rekreacji, Sportu, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego p. Tadeusz Andreasik.