Wakacje z GOKiem 2017

Od 31.07.2017 do 11.08.2017 Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica zorganizował letni wypoczynek dla dzieci.

W tym roku zajęcia odbywały się w miejscowościach: Ligota Polska, Sokołowice, Boguszyce, Piszkawa, Ostrowina (I tydzień) oraz Smardzów, Ligota Wielka, Wszechświęte, Bystre, Bogusławice (II tydzień).  Dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach tanecznych, muzycznych, sportowych, plastycznych i teatralnych, a także warsztatach, które odbyły się w ramach projektu „Wędrowne Muzeum”, realizowanego przez Oleśnicki Dom Spotkań z Historią i „Fundację Ważka”.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniale spędzony czas i do zobaczenia za rok :)

Galerię zdjęć możecie zobaczyć TUTAJ