Podsumowanie projektu "REMEMBERING THE PAST – BUILDING THE FUTURE"

GOK Oleśnica wśród realizatorów międzynarodowego projektu partnerskiego w ramach funduszy UE (program "Europa dla Obywateli").

Pomyślnie zakończyła się realizacja projektu "REMEMBERING THE PAST – BUILDING THE FUTURE", który skupiał organizacje partnerskie z Polski, Niemiec, Grecji, Wielkiej Brytanii, Węgier. W ramach projektu zorganizowane zostały międzynarodowe wizyty studyjne, debaty, wystawy, konferencje naukowe.

Koordynatorem projektu była organizacja Jugend-& Kulturprojekt e.V. z Drezna.

GOK Oleśnica organizował spotkanie partnerów w terminie 06-09.05.2017 w gminie Oleśnica, Wrocławiu i obozie koncentracyjnym "Gross Rosen" w Rogoźnicy. Spotkanie nazwano "Historie zamknięte w dźwiękach" i do współpracy zaproszeni zostali naukowy i badacze z Uniwersytetu Wrocławskiego, Pracowni Audiosfery przy Instytucie Kulturoznawstwa i Muzykologii UWr, artyści i pasjonaci historii.

Zapraszamy na stronę internetową projektu: https://rememberingthepastbuildingthefuture.wordpress.com/

Poniżej zamieszczamy dokumenty podsumowujące i sprawozdawcze z projektu (w języku angielskim):

Below we upload documents: final project templates (in English):

Pdf version