Spotkanie Wójta Gmina Oleśnica z Seniorami z miejscowości Nieciszów, Smardzów i Jenkowice

W czwartek 21.09.2017 r. w "Zajeździe u Stefanii" (Dąbrowa) Wójt Gminy Oleśnica Marcin Kasina spotkał się z Seniorami z miejscowości Jenkowice, Nieciszów i Smardzów.

Współorganizatorem spotkania był Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica. Na spotkaniu byli obecni przedstawiciele samorządu gminy Oleśnica, Wójt Marcin Kasina, Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kunaj oraz Radni i Sołtysi miejscowości, skąd przyjechali Seniorzy.

Tradycyjnie Wójt uhonorował najstarszych mieszkańców z poszczególnych miejscowości, którzy byli obecni na spotkaniu. Z programem artystycznym wystąpił dwukrotnie Teatrzyk „Retro” z Ostrowiny. Wspólną biesiadę intonowała wokalistką i animator kultury, Maria Byzia. Spotkanie poprowadził Piotr Michałowski z GOK Oleśnica. Wydarzenie było współorganizowane również przez GOPS Oleśnica. Poniżej zamieszczamy kilkanaście zdjęć, prezentujących znakomitą zabawę wszystkich uczestników spotkania.

Serdecznie dziękujemy za obecność!

Galerię zdjęć możecie zobaczyć TUTAJ