Jesienne Gminne Biegi Przełajowe

4 października na terenie parku przy szkole podstawowej we Wszechświętem odbyły się jesienne biegi przełajowe szkół podstawowych z gminy Oleśnica zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica oraz WKS Oleśniczanka.

W tegorocznych biegach wystartowało ok.270 uczniów,którzy w trakcie zawodów jak zwykle wykazali się ogromnym zaangażowaniem i wolą walki.
                                       
Indywidualne zmagania podzielone zostały według następujących kryteriów:    
Klasy I-IV dziewczęta i chłopcy - 400 metrów           
Klasy V-VII dziewczęta i chłopcy - 800 metrów.                                      

Najlepsza czwórka biegaczy z wyżej wymienionych grup została nagrodzona medalami,które wręczali wójt gminy Oleśnica p.Marcin Kasina,dyrektor GOK Oleśnica p.Dorota Bartczak oraz przewodniczący komisji Kultury,Rekreacji,Sportu,Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego p.Tadeusz Andreasik.

Na zwycięzców w klasyfikacji drużynowej czekał puchar wójta gminy Oleśnica,zdobywcy drugiego miejsca otrzymali puchar dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica, za zajęcie trzeciego miejsca przyznano puchar przewodniczącego Rady Gminy Oleśnica,dla czwartej szkoły puchar przewodniczącego komisji Kultury,Rekreacji,Sportu, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego,a za miejsca piąte i szóste pamiątkowy puchar.

Punktacja ogólna:
1.Ligota Polska - 296
2.Sokołowice - 126
3.Gmina Oleśnica - 105
4.Smolna - 82
5.Ligota Mała - 79
6.Wszechświęte - 63

Wyniki poszczególnych biegów:

Dziewczęta rocznik 2010/11    
1.Lena Nogaj - SP Wszechświęte            
2.Lilianna Łubińska - SP Gmina Oleśnica        
3.Julia Drozd - SP Smolna                 
4.Alicja Żyła - SP Smolna        
Chłopcy rocznik 2010/11
1.Juliusz Szponarski - SP Sokołowice  
2.Jonczak Adrian - SP Ligota Polska  
3.Filip Kapała - SP Ligota Polska  
4.Kuba Dzieszuk - SP Wszechświęte

Dziewczęta rocznik 2009    
1.Zuzanna Ligocka - SP Sokołowice                                                                       
2.Gabrysia Marczak - SP Ligota Mała                                                                  
3.Amelia Kotala - SP Ligota Polska                                                             
4.Roksana Kuś - SP Wszechświęte
Chłopcy rocznik 2009
1.Piotr Łękawski - SP Ligota Polska
2.Mateusz Hreczuk - SP Ligota Mała
3.Gracjan Hreczuk - SP Ligota Mała
4.Maciej Stępień - SP Ligota Polska                                                                                             

Dziewczęta rocznik 2008     
1.Oliwia Kałwińska - SP Sokołowice        
2.Zuzanna Bożek - Sokołowice        
3.Laura Barska - SP Ligota Mała             
4.Karina Jurkiewicz - SP Ligota Polska         
Chłopcy rocznik 2008        
1.Maciej Banaszewski - SP Gmina Oleśnica
2.Oliwier Łazarski - SP Sokołowice
3.Jan Nowak - SP Sokołowice
4.Gajowski Tomasz - SP Sokołowice

Dziewczęta rocznik 2007    
1.Wiktoria Napieraj - SP Smolna             
2.Klaudia Łekawska - SP Ligota Polska                                                                   
3.Sabina Chara - SP Gmina Oleśnica                                                             
4.Martyna Kotniewicz - SP Ligota Polska         
Chłopcy rocznik 2007
1.Jakub Janeczek - SP Wszechświęte
2.Wiktor Wzgarda - SP Ligota Polska
3.Mikołaj Putkowski - SP Ligota Polska
4.Maciej Michalski - SP Smolna

Dziewczęta rocznik 2006    
1.Klaudia Malinowska - SP Gm. Oleśnica    
2.Wiktoria Wesołowska - SP Ligota Polska    
3.Aleksandra Żelazna - SP Gm. Oleśnica    
4.Antonina Honcel - SP Sokołowice    
Chłopcy rocznik 2006
1.Adam Srebrny- SP Gm. Oleśnica
2.Jakub Stępień - SP Ligota Polska
3.Sebastian Krzysiek - SP Ligota Polska
4.Szymon Mieczkowski - SP Smolna

Dziewczęta rocznik 2005     
1.Magdalena Gliszczyńska - SP Gm. Oleśnica    
2.Jowita Raczkowska - SP Ligota Polska    
3.Amelia Aftowicz - SP Ligota Polska    
4.Dominika Szuk - SP Smolna    
Chłopcy rocznik 2005
1.Ksawier Choroszy - SP Sokołowice
2.Radosław Ratajski - SP Ligota Polska
3.Dawid Szafrański - SP Ligota Polska
4.Miłosz Putowski - SP Ligota Polska

Dziewczęta rocznik 2004     
1.Marcelina Banasik - SP Sokołowice    
2.Kinga Kosińska - SP Ligota Polska    
3.Katarzyna Kotlarz - SP Wszechświęte    
4.Wiktoria Mierzwa - SP Ligota Polska    
Chłopcy rocznik 2004
1.Kacper Kukuczka - SP Ligota Polska
2.Jakub Połeć - SP Gm. Oleśnica
3.Kacper Kuświk - SP Ligota Polska
4.Wojciech Dworniczak - SP Gm. Oleśnica

 

Galerię zdjęć można zobaczyć TUTAJ.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.