Spotkanie Wójta Gminy Oleśnica z Seniorami z miejscowości Poniatowice, Ligota Polska i Osada Leśna

W dniu 12.10.2017 r. w "Zajeździe u Stefanii" w Dąbrowie Wójt Gminy Oleśnica Pan Marcin Kasina spotkał się z seniorami z miejscowości Poniatowice, Ligota Polska i Osada Leśna.

Na spotkaniu obecni byli również - Przewodniczący Rady Gminy Oleśnica Pan Tadeusz Kunaj, Dyrektor GOK Oleśnica Pani Dorota Bartczak, Dyrektor GOPS w Oleśnica Jarosław Telka oraz radni i sołtysi z poszczególnych miejscowości.
Dla zebranych seniorów zagrały zespoły: "Zazula” z Poniatowic i „Teatrzyk Retro” z Ostrowiny.
Najstarszymi seniorami, obecnymi na tej uroczystości byli:
Danuta Teresa Kowal i Józef Adamiec (Poniatowice), Janina Klepak i Tadeusz Antoni Kłys (Ligota Polska), Stefania Ludwika Cop i Stanisław Łusiak (Osada Leśna). To właśnie tym seniorom Wójt Gminy Oleśnica wręczył symboliczny upominek.
Organizatorami spotkań są Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Oleśnicy.

Zachęcamy do oglądania galerii ZDJĘĆ