Finał piłki siatkowej kobiet

W sobotnie popołudnie w gminnej hali sportowej w Oleśnicy odbył się finałowy turniej piłki siatkowej kobiet.

Do rywalizacji o „Puchar Wójta” gminy Oleśnica przystąpiły reprezentantki naszej  gminy tj.:
Nieciszów ,Cieśle oraz Sokołowice. Drużyny swoje mecze rozgrywały systemem „każdy z każdym”, podczas czterech turniejów. Finałowy turniej był bardzo zacięty i emocjonujący, a wszystkie mecze stały na bardzo wyrównanym poziomie. W rezultacie pierwsze miejsce zdobyły Panie reprezentujące Nieciszów w składzie: Małgorzata Mróz, Iwona Andreasik, Marta Kowalska, Monika Knysak, Klaudia Kozera oraz Urszula Dibelka. Drugie miejsce na podium wywalczyła drużyna z Cieśli, a miejsce trzecie drużyna z Sokołowic. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie p.Aleksander Chrzanowski oraz p.Jan Barański.

Lp. Drużyna M. Pkt. Set
1. Nieciszów 10 16 18:5
2. Cieśle 10 14 16:9
3. Sokołowice 10 0 2:20

Dla najlepszych drużyn puchary i nagrody wręczali wójt gminy Oleśnica p.Marcin Kasina, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica p.Dorota Bartczak, przewodniczący rady gminy p.Tadeusz Kunaj oraz przewodniczący komisji Kultury, Rekreacji, Sportu, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego p.Tadeusz Andreasik.

Galerię zdjęć można zobaczyć TUTAJ.