Spotkanie Wójta z seniorami z miejscowości Ligota Polska, Poniatowice i Osada Leśna

25 kwietnia w świetlicy wiejskiej w Ligocie Polskiej Wójt Gminy Oleśnica Marcin Kasina spotkał się z seniorami z miejscowości Ligota Polska, Poniatowice i Osada Leśna.

Podczas spotkania uhonorowani zostali najstarsi mieszkańcy, którzy byli obecni na zabawie. W tym roku byli to: Pani Ludwika Cop i Pan Józef Gąska (Osada Leśna), Pani Janina Klepak i Pan Julian Niedźwiecki (Ligota Polska), Pani Adela Kudlińska i Pan Józef Adamiec (Poniatowice). Podczas spotkania nie zabrakło również poczęstunku, wspólnej zabawy, a także występów artystycznych, przygotowanych przez zespół „Zazula” z Poniatowic i Teatrzyk „Retro” z Ostrowiny.

Spotkanie zostało zorganizowane przez pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oleśnicy i Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica.

Wszystkim, którzy byli z nami tego dnia serdecznie dziękujemy!

Fotorelację z tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ