Dożynki Gminy Oleśnica 2018 – karty zgłoszeniowe dla sołectw i wystawców

Zachęcamy sołectwa Gminy Oleśnica i wystawców do udziału w Dożynkach Gminy Oleśnica 2018.

Już można zgłaszać się w konkursie Dożynkowym na „Stoisko promujące sołectwo” (konkurs wyłącznie dla Sołectw Gminy Oleśnica, które mogą zorganizować maksymalnie 1 stoisko).

Szczegóły znajdują się w regulaminie dostępnym TUTAJ

Karta zgłoszeniowa do konkursu "Stoisko promujące sołectwo" jest do pobrania TUTAJ

Jednocześnie zachęcamy wystawców, podmioty handlowe, firmy usługowe, czy osoby prywatne do organizacji Stoisk promocyjnych lub handlowych, podczas Dożynek Gminy Oleśnica 2018.

Karta zgłoszeniowa Stoiska jest do pobrania TUTAJ.

Podpisane karty zgłoszeniowe należy dostarczyć do siedziby Organizatora Dożynek Gminy Oleśnica (GOK Oleśnica) w formie papierowej lub elektronicznej w nieprzekraczalnym terminie do 20.08.2018.

Zapraszamy na Dożynki Gminy Oleśnica 2018, które w tym roku odbędą się na boisku sportowym w Boguszycach.