Sukces zespołu "Karolinki" z Bystrego

na 26. Festiwalu "Ziemia i Pieśń" w Szprotawie.

Z wielką przyjemnością informujemy, że zespół „Karolinki” z Bystrego, działający przy Gminnym Ośrodku Kultury Oleśnica, zdobył nagrodę i tytuł laureata podczas 26. Festiwalu „Ziemia i Pieśń”, który odbył się w dniach 6-8 lipca 2018 w Szprotawie.

Festiwal zorganizowany był przez Szprotawski Dom Kultury SzDK. Udział w przeglądzie wzięło 41 zespołów, a na scenie zaprezentowało się około 700 wykonawców.  Zespół powstał w 1998 r. w miejscowości Bystre i nieprzerwanie działa przy GOK Oleśnica. Kierownikiem zespołu jest Renata Kucharska, opiekunem artystycznym i akompaniatorem jest Rafał Czepiżak. „Karolinki” szczególnie podbiły serce Jury wykonaniem utworu „Kare konie”.

Serdeczne gratulacje dla całego zespołu!

Galerię zdjęć z tego wydarzenia zobaczycie TUTAJ