Podsumowanie sezonu piłkarskiego seniorów 2018/2019

W ubiegłą niedzielę przeprowadzono ostatnie w tym sezonie mecze piłki nożnej seniorów o mistrzostwo gminy Oleśnica. 

W obecnym sezonie miejsca na podium zdobyte zostały już przed ostatnimi kolejkami,a zacięty pojedynek w ostatnich spotkaniach o „Puchar Wójta” gminy Oleśnica toczyły reprezentacje Nieciszowa i Boguszyc Osiedla. Zwycięstwo w decydującym meczu odnieśli zawodnicy Nieciszowa pokonując 3:0 reprezentację Boguszyc Osiedla i po rocznej przerwie odzyskali tytuł mistrza gminy Oleśnica. Drużyna Boguszyc Osiedla tak jak w poprzednich  rozgrywkach swoje zmagania zakończyła jako wicemistrz „ligi gminnej”.Ubiegłoroczni zwycięzcy gminnych rozgrywek z Ligoty Polskiej zajęli trzecie miejsce na podium. 

 

Po zakończonych zmaganiach sportowych odbyło się przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica oraz przez drużynę Nieciszowa prowadzoną przez pana Krzysztofa Migalskiego wspólne podsumowanie minionego sezonu. W pierwszej kolejności wyróżnieni zostali sędziowie, prowadzący całe rozgrywki, czyli Piotr Całkosiński, Mieczysław Głowaczewski, Jerzy Maksymczak, Czesław Szczepaniak, Jan Machowski oraz Anetta Adamczuk. W następnej kolejności wręczono medale dla trzech najlepszych drużyn oraz przechodni „Puchar Wójta” gminy Oleśnica dla zwycięskiej drużyny Nieciszowa. Puchar „Fair Play” za czystą grę i ducha zdrowej rywalizacji wywalczyła w obecnych rozgrywkach reprezentacja Bogusławic. Na zakończenie nagrodzono najlepszego strzelca rozgrywek. W tym sezonie statuetka dla „snajpera” sezonu powędrowała do zawodnika drużyny Nieciszowa Szymona Dacków, który w całych rozgrywkach zdobył 20 bramek. 

 

Dla najlepszych drużyn i zawodników przygotowane puchary,medale i statuetki wręczali panowie przewodniczący rady gminy Oleśnica Tadeusz Kunaj oraz komisja Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa w składzie przewodniczący Grzegorz Szymański oraz Władysław Szymański.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wydarzenia

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.