Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica wspiera ogólnokrajową akcję szycia maseczek

Wykorzystyjąc zasoby wiedzy i umiejętności swych pracowników - GOK Oleśnica również przyłączył się do ogólnokrajowej akcji niosącej pomoc w tych trudnych chwilach, które nastały.

Pomagamy rozliczyć dokumenty wszystkim zaangażowanym w pomoc kołom Gospodyń Wiejskich w naszej Gminie by panie, które potrafią, mogły szyć maseczki dla tych, którzy ich potrzebują ratując życie innych.
Od poczatku roku planowaliśmy dla naszych mieszkańców ciekawy ekologiczny projekt, związany z recyklingiem odzieży i już w lutym nasz uzdolniony kolega Mirosław naprawiał, regulował i smarował maszyny do szycia potencjalnych uczestników... Cóż.. projekt zrealizujemy póżniej, jednak maszyny przydają się teraz do szycia maseczek. Cieszymy się, że możemy pomóc w taki sposób.
Aby zachęcić inne KGW a także indywidualne osoby do wsparcia ogólnopolskiej akcji szycia maseczek ochronnych oferujemy swoją pomoc w rozliczeniu dokumentów za rok 2019 i pomoc techniczną przy naprawie czy regulacji maszyn do szycia.
My również serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym KGW Gminy Oleśnica oraz wszystkim osobom indywidualnym, pracującym w zaciszu własnych domów za dotychczasowe zaangażowanie w pomoc i pracę wolontariacką i ściskamy mocno!!!.

ZOSTAŃCIE W DOMU I POMÓŻCIE INNYM WALCZYC Z WIRUSEM!!!