ELIMINACJE GMINNE XXII DOLNOŚLĄSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „PEGAZIK”

W dniu 25 stycznia 2017 r. w świetlicy wiejskiej w Jenkowicach odbyły się Eliminacje Gminne XXII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.

W konkursie wzięło udział 17 recytatorów z 5 gminnych szkół (SP Smolna, SP Wszechświęte, SP Ligota Polska, SP Sokołowice, SP Gminy Oleśnica).

Jury w składzie:

-         Małgorzata Kozłowska – Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury

-         Anna Gierlach – Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica

-         Zofia Matuszewska – Gminna Biblioteka Publiczna w Boguszycach

po wysłuchaniu wszystkich prezentacji przyznało 3 tytuły laureata w kategorii  „młodsi” oraz 3 wyróżnienia.

Do etapu powiatowego XXII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” w kategorii „młodsi” jury zakwalifikowało:

-         Kornelię Kubicz – SP Smolna

-         Klaudię Tomczyk – SP Sokołowice

-         Gabrielę Wajerowską – SP Gminy Oleśnica

Ponadto wyróżnienia otrzymali:

-         Dominika Bęben – SP Wszechświęte

-         Kajetan Darczuk – SP Ligota Polska

-         Mateusz Szczepaniak – SP Gminy Oleśnica

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy laureatom i wyróżnionym.

Galeria