Finały mistrzostw gminy Oleśnica w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn.

  W niedzielę 19.02.2017 roku w gminnej sali sportowej w Oleśnicy odbyły się finałowe turnieje piłki siatkowej kobiet i mężczyzn.

Jako pierwsze do rywalizacji o „Puchar Wójta” gminy Oleśnica stanęły Panie z naszej gminy reprezentujące Nieciszów, Cieśle oraz Sokołowice. Finałowy turniej był bardzo zacięty i emocjonujący,a wszystkie mecze na bardzo wyrównanym poziomie. Najwięcej emocji przyniósł nam mecz pomiędzy drużynami Cieśli i Sokołowic,w którym Panie rywalizowały o II miejsce. Finalnie pierwsze miejsce zdobyły panie reprezentujące Nieciszów w składzie: Małgorzata Mróz,Iwona Andreasik,Marta Kowalska,Monika Knysak,Justyna Skowrońska,Benita Salik i Urszula Dibelka. Drugie miejsce na podium wywalczyły panie z Cieśli,a miejsce trzecie zajęły Panie z Sokołowic.

 

   Do rozgrywek w piłce siatkowej mężczyzn zgłosiły się drużyny z Sokołowic, Nowoszyc, Boguszyc, Poniatowic,Dziadowej Kłody,Wszechświętego,Zarzyska,Cieśli,Gręboszyc oraz Nieciszowa. Drużyny swoje mecze systemem „każdy z każdym” rozgrywały w  gminnych salach sportowych w Sokołowicach, Ligocie Polskiej i we Wszechświętem.

   W finałowym turnieju mężczyzn o „Puchar Wójta” gminy Oleśnica wystartowały drużyny
z Gręboszyc,Cieśli,Poniatowic oraz reprezentacja Dziadowej Kłody.
Rywalizacja pomiędzy najlepszymi drużynami z naszej gminy stała na wysokim poziomie
i dostarczyła wszystkim zgromadzonym wiele emocji. Po rozegraniu kompletu meczy najlepsza okazała się drużyna Poniatowic,która nie przegrała żadnego ze swoich meczy. Drugie miejsce wywalczyła drużyna Cieśli, a miejsce trzecie zajęła drużyna z Dziadowej Kłody. Tuż za podium stanęli debiutujący w gminnych rozgrywkach reprezentanci z Gręboszyc. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie:Damian Kotwa,Maciej Ślazyk,Maciej Orczyk,Piotr Adamski,Tomasz Głąb, Krzysztof Wojtuń.

 

  Wszystkie drużyny otrzymały puchary, które wręczali dyrektor GOK Oleśnica p.Dorota Bartczak oraz przewodniczący Komisji Kultury,Rekreacji,Sportu,Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego p.Tadeusz Andreasik.


Galerię zdjęć można zobaczyć TUTAJ.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.