Finały mistrzostw gminy Oleśnica w halowej piłce nożnej seniorów

   W sobotnie popołudnie 25 lutego 2017 roku w gminnej sali sportowej w Oleśnicy odbył się finał gminnej halówki o „Puchar Wójta” gminy Oleśnica.

 

  Do rozgrywek zgłosiły się drużyny z Sokołowic, Ostrowiny, Boguszyc, Ligoty Polskiej, Zarzyska, Poniatowic, Dąbrowy, Jenkowic, Ligoty Małej, Piszkawy, Gręboszyc, Świerznej, Krzeczyna, Nowoszyc, Cieśli oraz Nieciszowa. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy i swoje mecze rozgrywały w salach sportowych w Sokołowicach oraz w Ligocie Małej. 
  Finałowy turniej o „Puchar Wójta” naszej gminy przeprowadzono w gminnej hali sportowej
w Oleśnicy, a zakwalifikowały się do niego drużyny z Gręboszyc,Nieciszowa,Poniatowic i Ligoty Polskiej. Po zaciętych i emocjonujących meczach turnieju finałowego mistrzostwo gminy i „Puchar Wójta„ wywalczyła reprezentacja Nieciszowa w składzie: Kamil Łucka,Bartosz Dąbrowski,Maciej Dąbrowski,Łukasz Tomczak,Tomasz Wojciechowski,Damian Knysak,Szymon Dacków,Adrian Łucka, Patryk Baprawski,Krystian Wołodkiewicz i Maciej Wołodkiewicz. Miejsce drugie zajęła drużyna Poniatowic, a trzecie miejsce na podium wywalczyli reprezentanci Ligoty Polskiej. Królem strzelców "halówki" gminnej został Przemysław Kucharski z Poniatowic strzelając we wszystkich meczach 19 bramek.

Tabela końcowa:

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Nieciszów

3

7

6:3

2.

Poniatowice

3

5

5:4

3.

Ligota Polska

3

3

4:6

4.

Gręboszyce

3

1

4:6


  Dla najlepszych drużyn i zawodników puchary wręczali wójt gminy Oleśnica p. Marcin Kasina, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica p.Dorota Bartczak, przewodniczący komisji Kultury, Rekreacji,Sportu,Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego p.Tadeusz Andreasik oraz p.Grzegorz Klat członek komisji.

 

Galerię zdjęć można zobaczyć TUTAJ.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.