Finały mistrzostw gminy Oleśnica w tenisie stołowym

W niedzielę 26 lutego w sali sportowej w Ligocie Polskiej odbył się finał drużynowych i indywidualnych Mistrzostw Gminy Oleśnica w tenisie stołowym.

Do turnieju finałowego awans wywalczyły drużyny z Nowoszyc, Boguszyc i Krzeczyna. Rywalizację drużynową rozegrano systemem „każdy z każdym”,  którą na swoją korzyść, wygrywając wszystkie mecze rozstrzygnęła reprezentacja Nowoszyc w składzie Anna i Jan Krowiccy oraz Mariusz Kucharzyszyn. Na drugim miejscu podium uplasowała się reprezentacja Krzeczyna, a miejsce trzecie przypadło zawodnikom Boguszyc.

W turnieju indywidualnym po bardzo zaciętych i wyrównanych pojedynkach do meczu finałowego awansowali Mariusz Kucharzyszyn wraz z Janem Krowickim z Nowoszyc. Tak jak w poprzednim roku zwyciężył Mariusz Kucharzyszyn. Miejsce trzecie wywalczył Robert Fuchs z Krzeczyna.

Dla najlepszych drużyn i zawodników puchary wręczali dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica p. Dorota Bartczak, oraz przedstawiciele komisji Kultury, Rekreacji, Sportu, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego p. Ryszard Hungier i p. Grzegorz Klat.

Galerię zdjęć można zobaczyć TUTAJ.