Finały mistrzostw gminy Oleśnica w tenisie stołowym

  W niedzielę 26 lutego w sali sportowej w Ligocie Polskiej odbył się finał drużynowych i indywidualnych Mistrzostw Gminy Oleśnica w tenisie stołowym.

 

  Do turnieju finałowego awans wywalczyły drużyny z Nowoszyc, Boguszyc i Krzeczyna. Rywalizację drużynową rozegrano systemem „każdy z każdym”,  którą na swoją korzyść, wygrywając wszystkie mecze rozstrzygnęła reprezentacja Nowoszyc w składzie Anna i Jan Krowiccy oraz Mariusz Kucharzyszyn. Na drugim miejscu podium uplasowała się reprezentacja Krzeczyna, a miejsce trzecie przypadło zawodnikom Boguszyc.

  W turnieju indywidualnym po bardzo zaciętych i wyrównanych pojedynkach do meczu finałowego awansowali Mariusz Kucharzyszyn wraz z Janem Krowickim z Nowoszyc. Tak jak w poprzednim roku zwyciężył Mariusz Kucharzyszyn. Miejsce trzecie wywalczył Robert Fuchs z Krzeczyna.

  Dla najlepszych drużyn i zawodników puchary wręczali dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica p. Dorota Bartczak, oraz przedstawiciele komisji Kultury, Rekreacji, Sportu, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego p. Ryszard Hungier i p. Grzegorz Klat.

 

Galerię zdjęć można zobaczyć TUTAJ.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.