Ferie z GOK-iem 2017 - tydzień II

Ferie zimowe już za nami!

Dzieci musiały wrócić do szkolnej rzeczywistości, jednak miłe wspomnienia uczestników, którzy korzystali z bogatego programu zajęć, przygotowanego przez Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica, pzoostaną w głowach :)

II tydzień warsztatów feryjnych zorganizowany był w świetlicy we Wszechświętem. Zgromadzeni dobrze bawili się podczas Dnia Muzyki, Dnia Plastyki, Dnia Sportu, Dnia Tańca i Dnia Teatru (który poprowadził Piotr "Bzik" Balicki).

Najlepiej jednak dobrą zabawę odzwierciedlają zdjęcia, dlatego też serdecznie zapraszamy do zobaczenia naszej GALERII ZDJĘĆ!