Komunikaty/Wyniki/Tabele

Mistrzostwa Gminy Oleśnica w piłce nożnej seniorów

 

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Dąbrowa

10

23

66 : 16

2.

Ligota Polska

11

23

38 : 14

3.

Wabienice

11

23

53 : 24

4.

Nieciszów 

11

20

37 : 23

5.

Boguszyce Osiedle

11

19

47 : 28

6.

Cieśle                   

11

15

45 : 31

7.

Zarzysko

10

14

24 : 37

8.

Smardzów

11

3

20 : 62

9.

Boguszyce

11

3

19 : 95

10.

Bogusławice

3

0

 2 : 20


Mistrzostwa Gminy Oleśnica w piłce nożnej młodzików i juniorów młodszych

Tabela młodzików:

 

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Krzeczyn

20

38

38 : 11

2.

Wyszogród

20

26

25 : 29

3.

Dziadowa Kłoda

18

25

23 : 16

4.

Boguszyce

18

17

18 : 33

5.

Ostrowina

2

1

3 : 4

6.

Bogusławice

2

1

2 : 5


Tabela juniorów młodszych:

 

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Smardzów

16

29

38 : 22

2.

Boguszyce

16

26

34 : 32

3.

Ligota Polska

14

11

18 : 34

4.

Dziadowa Kłoda

2

3

6 : 6


Komunikaty


Tabele/Wyniki/Zapowiedzi

Nazwa
Data dodania
Rozmiar
Komunikat 16
04/24/18
224.38 KB
Komunikat 15
04/17/18
224.09 KB
Komunikat 14
04/10/18
220.27 KB
Komunikat 13
03/28/18
301.33 KB
Komunikat 12
03/22/18
205.95 KB

Halowe Mistrzostwa Gminy Oleśnica 2018

Piłka siatkowa mężczyzn

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Set

1.

Cieśle

7

14

14:0

2.

Gręboszyce

7

10

10:6

3.

Poniatowice

7

10

11:4

4.

Świerzna

7

8

9:6

5.

Dziadowa Kłoda

7

8

8:6

6.

Nieciszów

7

4

4:10

7.

Zarzysko

7

2

2:12

8.

Wszechświęte

7

0

0:14


Tabela finałowa

Miejsce

Drużyna

I

Cieśle

II

Poniatowice

III

Świerzna

IV

Gręboszyce

 
Piłka siatkowa kobiet

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Set

1.

Nieciszów

10

16

18:5

2.

Cieśle

10

14

16:9

3.

Sokołowice

10

0

 2:20


Tenis stołowy

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Set

1.

Nowoszyce

8

16

21:3

2.

Krzeczyn

8

12

14:10

3.

Boguszyce

8

6

11:13

4.

Sokołowice

8

6

9:15

5.

Cieśle

8

0

5:19


Halowa piłka nożna seniorów

Grupa "A"- sala sportowa w Sokołowicach

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Zarzysko

7

16

54:37

2.

Dąbrowa

7

15

37:26

3.

Ligota Polska

7

15

44:28

4.

Wszechświęte

7

12

55:50

5.

Sokołowice

7

10

56:58

6.

Cieśle

7

9

51:45

7.

Boguszyce Os.

7

6

36:67

8.

Poniatowice

7

0

11:33


Grupa "B"- sala sportowa w Ligocie Małej

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Smolna

8

21

63:30

2.

Nieciszów

8

16

     39:38

3.

Świerzna

8

16

46:28

4.

Piszkawa

8

15

39:41

5.

Gręboszyce

8

13

35:37

6.

Nowoszyce

8

12

70:51

7.

Smardzów

8

10

31:44

8.

Ligota Mała

8

3

30:49

9.

Krzeczyn

8

0

13:58


Tabela finałowa

Miejsce

Drużyna

I

Świerzna

II

Nieciszów

III

Smolna

IV

Zarzysko


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.