Komunikaty/Wyniki/Tabele

Mistrzostwa Gminy Oleśnica w piłce nożnej seniorów

 

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Nieciszów 

18

51

109 : 18

2.

Boguszyce Os.

18

44

68 : 31

3.

Ligota Polska 

18

40

64 : 23

4.

Dąbrowa

18

27

65 : 65

5.

Cieśle

18

27

59 : 47

6.

Smardzów

18

22

35 : 47

7.

Poniatowice

18

19

34 : 57

8.

Zarzysko

18

13

43 : 76

9.

Boguszyce     

18

6

41 : 75

10.

Bogusławice

18

5

23 : 94


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ligota Polska została ukarana odjęciem trzech punktów.

 

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Nieciszów 

18

51

109 : 18

2.

Boguszyce Os.

18

44

68 : 31

3.

Ligota Polska      

18

40

64 : 23

4.

Dąbrowa

18

27

65 : 65

5.

Cieśle

18

27

59 : 47

6.

Smardzów

18

22

Mistrzostwa Gminy Oleśnica w piłce nożnej młodzików i juniorów młodszych

Tabela młodzików:

 

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Dziadowa Kłoda

17

45

66 : 25

2.

Wyszogród

17

22

30 : 29

3.

Krzeczyn

20

21

36 : 64

4.

Boguszyce

10

6

15 : 36


Tabela juniorów młodszych:

 

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Ligota Polska

7

18

   21 : 6

2.

Smardzów

9

15

37 : 21

3.

Dziadowa Kłoda

9

9

19 : 22

4.

Krzeczyn

2

3

  5 : 10

5.

Wyszogród

5

3

11 : 34


Komunikaty


Tabele/Wyniki/Zapowiedzi

Nazwa
Data dodania
Rozmiar
Komunikat 23
07/04/19
369.47 KB
Komunikat 22
06/18/19
400.93 KB
Komunikat 21
06/11/19
399.98 KB
Komunikat 20
06/05/19
394.77 KB
Komunikat 19
05/28/19
214.09 KB

Halowe Mistrzostwa Gminy Oleśnica 2019

Piłka siatkowa mężczyzn

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Set

1.

Gręboszyce

10

20

 20:1

2.

Cieśle

10

15

 15:6

3.

Poniatowice

10

12

 12:9

4.

Świerzna

10

12

 12:10

5.

Zarzysko

10

3

3:18

6.

Nieciszów

10

3

3:19


Tabela finałowa

Miejsce

Drużyna

I

Poniatowice

II

Gręboszyce

III

Cieśle

IV

Świerzna

 
Piłka siatkowa kobiet

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Set

1.

Nieciszów

15

27

  27:7

2.

Cieśle

15

23

23:12

3.

Świerzna

15

17

17:18

4.

Sokołowice

15

0

  0:30


Tenis stołowy

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Set

1.

Nowoszyce

10

14

 17:10

2.

Sokołowice

10

12

 17:13

3.

Krzeczyn

10

8

 13:17

4.

Boguszyce

10

8

 16:14

5.

Bogusławice

4

0

 0:9


Halowa piłka nożna seniorów

Grupa "A"- sala sportowa w Sokołowicach

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Ligota Polska

6

18

46:22

2.

Zarzysko

6

13

45:28

3.

Boguszyce Os.

6

12

54:45

4.

Wszechświęte

6

9

41:40

5.

Cieśle

6

7

34:39

6.

Poniatowice

6

3

24:39

7.

Boguszyce

6

0

 21:51


Grupa "B"- sala sportowa w Ligocie Małej

Lp.

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1.

Nieciszów

7

21

91:20

2.

Sokołowice

7

15

51:26

3.

Nowoszyce

7

15

50:21

4.

Świerzna

7

15

 61:76

5.

Gręboszyce

7

7

32:34

6.

Piszkawa

7

7

36:54

7.

Smardzów

7

3

29:62

8.

Bogusławice

7

0

16:73


Tabela finałowa

Miejsce

Drużyna

I

Nieciszów

II

Ligota Polska

III

Nowoszyce

IV

Boguszyce Osiedle

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.